KIEROWCA C+E – coilmulda lub platforma – Riesa

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

KIEROWCA C+E - coilmulda lub platforma - Riesa

System zjazdowy: 3/1, 4/1 lub bez systemu zjazdowego,Rodzaj naczepy: coilmulda lub platforma,
Wynagrodzenie: 12 € brutto/godz.+ diety + dodatki,
Miejsce pracy: Riesa, Sachsen, Niemcy

OPIS STANOWISKA PRACY:

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

WYMAGANIA:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu +48 784 310 200 lub na adres mailowy l.szczepanska@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie https://www.cedriver.pl/
Data dodania: 2023-04-29
Oferta ważna do: 2023-05-27
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 12000 - 14000 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

CE DRIVER

m.kaszowska@cedriver.pl

Dolnośląskie, 55-010 Radwanice koło Wrocławia, Słoneczna 42a/2/1