Pakowanie szkła | PRACA OD ZARAZ dużo wolnych miejsc!

Szukasz łatwej pracy w estetycznym środowisku i miłej atmosferze? W takim
razie, ta oferta jest warta Twojej uwagi!

Stanowisko: Pakowanie szkła

Lokalizacja: Radom lub Szydłowiec

O firmie:

Jeden z wiodących producentów i dystrybutorów pięknych wyrobów ze szła tj.
szklanki czy wazony. Działa od 2003 roku, obecnie obsługując aż 40 krajów!

Co od nas otrzymasz?

Umowę zlecenie;

Zaliczkę już po pierwszym tygodniu pracy;

Zorganizowany transport w zależności od
lokalizacji;

Zorganizowane zakwaterowanie – jeśli
potrzebujesz!

Twoje obowiązki:

Kontrola jakości wyrobów;

Pakowanie gotowych produktów;

Składanie pudełek zgodnie z instrukcją.

Praca na dwie zmiany (6-14/14-22) głównie od pn-pt

*dla chętnych, możliwe także soboty

Interesujące? Zadzwoń do nas lub wyślij swoje CV w
odpowiedzi na to ogłoszenie i to my oddzwonimy! +48 797 185 994

+48 519 688 011

Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o.
ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 6059 5, NIP 526257736 4, Regon 1740881 9 , KRAZ 393. Twoje dane będą
przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj.
w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub
zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego
znajduje się na stronie OTTO.

Data dodania: 2023-05-09
Oferta ważna do: 2023-06-06
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: NIE

OTTO WORK FORCE

mmega@ottoworkforce.pl

Mazowieckie, Radom ,