Operator maszyn budowlanych

Jeśli posiadasz uprawnienia na koparkę, minikoparkę oraz podnośnik koszowy lub HDS, a lokalizacja w obszarze województwa mazowieckiego jest dla Ciebie dogodna to spójrz na poniższą propozycję.

Stanowisko: OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH

Siedziba firmy: OŻARÓW MAZOWIECKICH

  Opis stanowiska:

Za wykonaną pracę oferujemy:

Zainteresowała Cię oferta? APLIKUJ przez poniższy link:

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Data dodania: 2023-05-23
Oferta ważna do: 2023-06-20
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: NIE

GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

k.kaszycki@grhpolska.com

Mazowieckie, Ożarów mazowiecki,