Administrator Infrastruktury IT

Firma dostarczająca rozwiązania informatyczne dla
przedsiębiorców do swojego zespołu poszukuje Architekta Infrastruktury IT.

Miejsce pracy:
Rzeszów (po okresie wdrożenia możliwa
hybryda – 60% stacjonarnie, 40% zdalnie)

Opis stanowiska:

Projektowanie i realizacja projektów z zakresu:
wdrażania usług IT w nowych organizacjach i lokalizacjach; rozwój
infrastruktury IT

Opracowywanie strategii Infrastruktury IT oraz
proponowanie i wdrażanie standardów infrastrukturalnych

Instalacja i konfiguracja systemów macierzowych
i wirtualizacyjnych

Nadzór nad wdrażaniem systemów IT

Sporządzanie dokumentacji
technicznej/projektowej z przeprowadzonych działań

Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku
samodzielnego specjalisty IT/architekta IT/administratora IT lub pokrewnym

Znajomość instalacji i konfiguracji systemów
macierzowych i wirtualizacyjnych

Znajomość systemów z rodziny Windows i Linux

Oferujemy:

Wynagrodzenie podstawowe zależne od
doświadczenia

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

Elastyczne godziny - rozpoczęcie pracy między 7
a 9 (8h)

Dużą swobodę w realizacji własnych autorskich
pomysłów

Elastyczność we wdrażaniu zmian, w budowaniu
strategii realizacji projektów IT

Dostęp do produktów i usług Firmy po
preferencyjnych cenach (abonament telefoniczny, dostęp do Internetu i
telewizji, sprzęt elektroniczny)

Benefity: karta Multisport, ubezpieczenie
grupowe

Zainteresowała Cię oferta? Wyślij swoje CV!

Data dodania: 2023-05-23
Oferta ważna do: 2023-06-20
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

k.kaszycki@grhpolska.com

Podkarpackie, Rzeszów,