Specjalista ds. trade marketingu (wszystko.pl)

Interesuje Cię branża e-commerce i chcesz wspólnie z nami rozwijać innowacyjny marketplace na polskim rynku? Koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Podążając za najnowszymi trendami w e-handlu i wykorzystując doświadczenie technologiczne spółki Comarch - lidera branży informatycznej w Polsce, tworzymy portal, który łączy sprzedawców z klientami. Wszystko.pl to platforma e-commerce, która daje możliwość sprzedaży produktów każdemu, kto ma zarejestrowaną działalność gospodarczą. Na wszystko.pl, użytkownicy mogą kupić produkty we wszystkich kategoriach, a właściciele biznesów online sprzedają je bez ponoszenia dodatkowych kosztów (0% prowizji od sprzedaży).

Aktualnie do naszego zespołu wszystko.pl poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. trade marketingu. Do twoich obowiązków należeć będzie m.in. efektywne zarządzanie trade planem, zarządzanie stronami głównymi platformy oraz współpraca z agencjami reklamowymi.

Interesujące? Aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

TWOJE ZADANIA

DLA CIEBIE

Aplikacja przez formularz dostępny na stronie oferty:

Data dodania: 2023-08-03
Oferta ważna do: 2023-08-31
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

praca@comarch.pl

Małopolskie, Kraków, al. Jana Pawła II 39a
Mazowieckie, Warszawa, Puławska 525
Mazowieckie, Warszawa, Aleje Jerozolimskie 134
Dolnośląskie, wrocław, Jana Długosza 2-6