Specjalista ds. należności

Prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. należności w Dziale Finansów, zajmującym się zarządzaniem finansami większości polskich i zagranicznych spółek Grupy Kapitałowej Comarch. Oferujemy ciekawą pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole oraz możliwość rozwoju w ramach zróżnicowanych procesów obsługiwanych przez Dział. Od kandydatów nie oczekujemy doświadczenia, a zainteresowania i chęci rozwoju w obszarze finansów.

PROFIL PRACOWNIKA
TWOJE ZADANIADLA CIEBIE--
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/specjalista-ds-naleznosci/
Data dodania: 2024-01-31
Oferta ważna do: 2024-02-28
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

praca@comarch.pl

Małopolskie, Kraków, Al, Jana Pawła II 39a