KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niderlandy
Bleiswijk

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pakowanie orzechów i przypraw- praca w Holandii- od zaraz

Miejsce pracy:  Holandia, Bleiswijk, Utrecht, Nieu Vennep
Oferujemy:

•Legalną pracę za granicą

•Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę

•Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:

•elastyczność

•komunikatywna znajomość języka angielskiego

•mile widziane prawo jazdy

•nie wymagane doświadczenie

•wymagane chęci i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

·         Pakowanie testów na Covid 19 ·         Pakowanie orzechów, przypraw
·         Order picker- magazyny z kwiatami ·         Produkcja kompozycji kwiatowych ·         Praca w magazynach

Wszelkie formalności załatwiamy online.
Zdobądź pracę nie wychodząc z domu!
Zadzwoń: Dominika tel:  ☎ +48 570 901 033
mail: job@klaverteam.com

Odwiedź także naszą stronę internetową https://www.klaverteam.com/oferty/
Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!
Szukasz czegoś innego-
Karina tel. +48 570 901 913
mail: praca@klaverteam.com
Kamila  tel. +48 570 901 414
mail:
work@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450
Data dodania: 2021-05-06
Oferta ważna do: 2021-06-03
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny