obsługa klienta

Nasza firma ASPRE & CPS prowadzi szkolenia językowe. Klientami Aspre są finansiści, ekonomiści, menedżerowie oraz prezesi korporacji, banków i średnich przedsiębiorstw. Pracujemy metodą holistyczną łącząc naukę języka z wydobywaniem potencjału każdej osoby uczącej się.  Naszą silną stroną jest nauczanie języka polskiego jako obcego, prowadzenie szkoleń międzykulturowych, prowadzenie coachingu dla menedżerów oraz life coachingu.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
telefoniczna obsługa klienta

Oferujemy:
  • umowę zlecenie 15 brutto/godzinę
  • pracę w centrum Warszawy
  • pracę w miłym zespole

Zakres obowiązków:
  • kontakt telefoniczny z nowym klientem
  • udzielanie informacji o szkole
  • badanie potrzeb Klienta
  • tworzenie i uaktualniane bazy danych
  • praca 3 x w tygodniu po 3 godziny (między 10:00 a 15:00)

Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego B1/B2
  • dobra dykcja
  • miłe usposobienie
  • odpowiedzialność

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: office@aspre.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-10-02
Oferta ważna do: 2017-10-30
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Nie określono