FPP Enviro sp. z o.o.

Mazowieckie
WARSZAWA

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. ochrony środowiska

Firma FPP Enviro zajmująca się szeroko pojętą ochroną środowiska (oceny oddziaływania na środowisko, inwentaryzacje przyrodnicze, monitoringi, analizy środowiskowe, plany adaptacji do zmian klimatu) oferuję pracę na stanowisku:   Specjalista ds. ochrony środowiska
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
·         Koordynacja projektów środowiskowych (w tym z zakresu ocen oddziaływania na środowisko, monitoringów środowiskowych, planów adaptacji do zmian klimatu):
  • wykonywanie samodzielnie i/lub we współpracy z zespołem specjalistycznych analiz, ekspertyz, opracowań z zakresu ochrony środowiska
  • koordynacja  pracy zespołu współpraca i reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami publicznymi i kontrahentami firmy
  • prowadzenie dokumentacji projektów
  • dbałość o wysoką jakość rezultatów projektów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu ochrony środowiska, biologii lub pokrewne
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie realizacji ocen oddziaływania na środowisko lub analiz przyrodniczych
  • mile widziane doświadczenie przy realizacji liniowych projektów inwestycyjnych, w tym z zakresu ochrony środowiska/ochrony przyrody
  • umiejętność stawiania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,
  • wysoki poziom zaangażowania i inicjowania rozwiązań w trudnych sytuacjach
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość narzędzi GIS, Operat FB
Wymagane dokumenty:
  • CV i list motywacyjny,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia;
  • Dodatkowe wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników i sukcesów;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: fpp@fppenviro.pl w tytule maila prosimy wpisać Specjalista ds. ochrony środowiskaZastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-10-22
Oferta ważna do: 2019-11-19
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista