Tivron Sp. z o.o.

Małopolskie
Kraków

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

5000 netto / sprzedaż / j. francuski

Chcesz czerpać przyjemność z pracy i rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe? Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu!

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku?
  • telefoniczny kontakt z klientami rynku zagranicznego, którzy złożyli zamówienie online;
  • aktywna sprzedaż produktów i negocjacje cenowe;
  • uzupełnianie bazy danych po kontakcie z klientem;
Ze swojej strony oferujemy:
  • wynagrodzenie od 5000 zł netto podstawy+prowizje
  • pracę w godz. 8-16, pn-pt
  • pracę w biurze przy Rondzie Czyżyńskim w Krakowie
  • szkolenia, warsztaty szlifujące Twoje umiejętności
  • umowę zlecenie,umowę o dzieło lub B2B (pokrywamy koszt prowadzonej działalności)
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • możliwość pracy zdalnej po miesięcznym wdrożeniu (pracujesz stacjonarnie tylko raz w tygodniu)
Brak doświadczenia to żadna przeszkoda! Liczy się Twoje podejście do sprzedaży i komunikatywność

Nie czekaj, tylko aplikuj! Nauczymy Cię skutecznej sprzedaży i zobaczysz, że z nami naprawdę możesz dobrze zarobić!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Etrose Holding Limited moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanym przeze mnie CV, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Etrose Holding Limited moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji.Klauzula informacyjna: https://raisead.com/information-clause
Data dodania: 2020-02-06
Oferta ważna do: 2020-03-05
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono