Partnerzy

Agregatory ofert pracy

Partnerzy z którymi współpracujemy w zakresie udostępniania posiadanych zasobów informacyjnych związanych z ogłoszeniami. Poniższe serwisy publikują oferty pracy zamieszczane przez pracodawców w naszym serwisie.

Jooble

Jooble to agregator ofert pracy, działający w 64 krajach. Zasię tego serwisu w ciągu ostatniego roku przekroczył 160 milionów unikalnych użytkowników na całym świecie. W Polsce odwiedza ich 50 000 użytkowników dziennie.

Przejdź do serwisu
Jooble

Trovit to agregator ofert, który powstał w 2006 roku w Hiszpanii. Serwis skupia się na ogłoszeniach o pracę, motoryzacyjnych oraz mieszkaniowych. Obecnie działa w 38 krajach, osiągając poand 40 milionów unikalnych użytkowników miesięcznie.

Przejdź do serwisu
Jooble

Adzuna to jeden z najnowszych agregatorów ofert pracy. Serwis powstał w 2011 roku, założony przez byłych pracowników popularnego serwisu Gumtree. Obecnie pnie się bardzo szybko w rankingach największych agregatorów ofert.

Przejdź do serwisu
Jooble

Careerjet to międzynarodowa wyszukiwarka pracy, która zawiera oferty z ponad 90 krajów. Jej interfejsy zostały przetłumaczone na 28 języków. Wyszukiwarka istnieje od 2001 roku wciąż się rozwija pod nazwami a w Polsce działa od 2006 roku.

Przejdź do serwisu
Jooble

Indeed to światowy lider w branży rekrutacyjnej. Zasięg tego serwisu to 150 milionów unikalnych użytkowników miesięcznie. Działają w poanad 50 różnych krajach.

Przejdź do serwisu
Jooble

JobisJob to unikalny międzynarodowy darmowy agregator ofert pracy. Jako źródła publikacji wybierają wyłącznie aplikacje z autentycznych i poważnych źródeł. JobisJob został założony w roku 2007 i od tego czasu rozpoczął swoją ekspansję po Europie, Afryce, Azji i Pacyfiku i Ameryce.

Przejdź do serwisu
Jooble

Zatrudnimy.pl to serwis, którego celem jest umożliwienie każdemu pracodawcy poczynając od mikrofirmy po duże przedsiębiorstwa dotarcie ze swoją ofertą pracy do jak najszerszego grona potencjalnych kandydatów.

Przejdź do serwisu
Jooble

MyPraca jest jednym z liderów na rynku portali internetowych z ofertami pracy w Europie i portalem nr 1 na kontynencie afrykańskim. Od 2009 roku MyPraca publikuje tysiące na bieżąco aktualizowanych ofert we wszystkich sektorach działalności

Przejdź do serwisu