Usługi darmowe

Nasz serwis jest darmowym serwisem ogłoszeniowym. Korzystanie z serwisu oraz zamieszczanie ofert jest nieodpłatne.

Oferty pracy

Wszyscy użytkownicy systemu mogą nieodpłatnie przeglądać zamieszczone w serwisie oferty pracy. Nasze oferty nie pochodzą z serwisów zewnętrznych i są zamieszczane przez zalogowanych użytkowników (firmy rekrytacyjne / pracodawców).

Dbając o jakość prezentowanych informacji, oraz szybkość dotarcia do kluczowych informacji, oferty publikujemy w stałych szablonach, jednakowych dla wszystkich ogłoszeń.

Przy prezentacji wyników wyszukiwania, wykorzystujemy system punktacji, który faworyzuje lepiej przygotowane oferty lub oferty, z bonusowymi punktami płatnymi, co w naszym rozumienie daje gwarancję, że pracodawcy zależy na zatrudnieniu.

Alerty pracy

Serwis umożliwia skonfigurowanie alertów na podstawie określnych kryteriów wyszukiwania.

Alert przesyła pełną treść ogłoszenia o pracę co oszczędza czas naszych użytkowników.

Wiadomości wysyłane są raz dziennie.

Usługi odpłatne

Promowane oferty pracy

Oferty promowane to oferty, które są wyróżnione wizualnie na tle innych ofert. Wyróżnienie to nie wpływa na pozycję uzyskaną w wynikach wyszukiwania.

Oferty promowane są odpłatną usługą.

Wyższa pozycja

Aby podwyższyć pozycję w wynikach wyszukiwania, pracodawca ma możliwość dokupienia dowolnej ilości punktów, które zostaną dodane do punktów otrzymanych za jakość ogłoszenia.

Punkty otrzymane za jakość jak i punkty zakupione nie są widoczne dla użytkowników.

Ilość otrzymywanych punktów za jakość jak i statystyki pnktacji innych ogłoszeń dostępne są każdorazowo przy wprowadzaniu bądź edycji oferty.

Płatna baza CV

Pracodawcy mają możliwość przeglądania bazy CV nieodpłątnie. Taka baza jest jednak anonimowa i kontakt z kandydatem może odbywać się wyłącznie poprzez nasz formularz kontaktowy.

Jeżeli pracodawca chce mieć dostęp do danych kontaktowych (Imię, Nazwisko, Zdjęcie, adres e-mail, telefon i załączniki) musi wykupić roczny dostęp do bazy CV.

Wszelkie ceny usług odpłatnych dostępne są na stronie przygotowanej dla Pracodawców.