Współpraca

Jesteśmy serwisem otwartym na wszelkie propozycje współpracy. W ramach prowadzonych przez nas serwisów, nasza firma prowadzi współpracę zarówno z większymi jak i mniejszymi firmami z branży rekrytacyjnej, szkoleniowej, edukacyjnej, medycznej czy rynku zamówień publicznych. Współpracujemy także z organizacjami pozarządowymi.

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Współpraca w ramach serwisu jobtime.pl

Istnieje wiele pól na których możemy podjąć współpracę z firmą lub organizacją pozarządową. Główne z nich to:

Publikacja naszych ofert pracy na serwisach partnerskich

Oferujemy możliwość pobierania naszych unikalnych, nie pochodzących od partnerów ofert pracy do zamieszczenia w serwisach partnerskich. Jeżeli chcesz publikować nasze oferty w serwisach zewnętrznych, skontaktuj się z nami pisząc na adres: office@jobtime.pl. Zapoznaj się także z oferowanymi przez nas warunkami i wytycznymi i pamiętaj, że jesteśmy otwarci na wszelkie inne propozycje związane z publikacją naszych ofert.

Aktualnie oferty z naszego serwisu publikowane są w polskich agregatorach jak trovit.pl, careerjet.pl, zatrudnimy.pl, mypraca.pl, joboo.pl ale także w zagranicznych serwisach jak utlandsjobb.nu czy yourjob.guru

Wzajemna promocja marketingowa

Podejmujemy współpracę w ramach wymiany buttonów bądź bannerów reklamowych. Warunki w takich sytuacjach każdorazowo ustalane są indywidualnie. Jeżeli byłbyś zainteresowany taką formą współpracy napisz na adres office@jobtime.pl

Publikacja artykułów tematycznych

Oferujemy miejsce w naszym dziale artykułów. Jeżeli masz jakieś publikacje, które chciałbyś rozpropagować, możesz zamieścić je nieodpłatnie w naszym serwisie. Oferujemy także możliwość podjęcia współpracy w sposób automatyczny (automatyczne pobieranie artykułów i zamieszczanie ich na łamach naszego serwisu). Oczywiście pod warunkiem zgodności tematycznych artykułów z naszym serwisem.

Jeżeli masz interesującą inną propozycję, jesteśmy otwarci.

Jakiej współpracy nie podejmujemy?

Nie jesteśmy agregatorem ogłoszeń ofertowych. Nie będziemy podejmować współpracy na zasadach, na których mielibyśmy publikować oferty pracy z innych serwisów pracy. Takie propozycje będą odrzucane.