GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Łańcut

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. sprzedaży na rynek polski – praca stacjonarna

Firma zajmująca się handlem hurtowym ziarnami, orzechami i suszonymi owocami, poszukuje:

Specjalisty ds. sprzedaży na rynek polski

Praca stacjonarna w siedzibie firmy

Miejsce pracy: Łańcut

Za swoją pracę otrzymasz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię zależną od wyników pracy
  • Benefity w postaci karty Multisport i ubezpieczenia grupowego
  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Gotową bazę klientów firmy na pierwsze miesiące wdrożenia
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  Opis stanowiska:
  • Rozwój sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych Klientów z sektora B2B na terenie Polski
  • Prowadzenie negocjacji i korespondencji handlowych z Klientami poprzez telefon i email
  • Przyjmowanie i realizacja zamówień od Klientów
  Wymagania:
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów B2B lub B2C
  • Doświadczenie w pracy związanej z realizacją założonych celów
  • Nastawienie na dążenie do celu i wysoką motywację wewnętrzną

 Zainteresowana/ny? Wyślij Nam swoje CV na adres bozena.machowska@grhpolska.com
Data dodania: 2022-07-04
Oferta ważna do: 2022-08-01
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista