Posadzkarz/Szlifierz (Belgia)

Nasza firma....

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii najlepszych kandydatów do pracy w zawodzie:

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie - 16,00 - 18,00 eur/h brutto + plus dodatki ·
  • W pełni legalne zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o pracę ·
  • Dodatek wakacyjny (zgodnie z obowiązującymi w Belgii przepisami - 15.38% rocznych zarobków brutto) ·
  • Premię roczną (w wysokości 8.15% rocznych zarobków brutto) ·
  • Dodatek rodzinny ·
  • Pozostałe premie, bonusy i inne świadczenia zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
  • Zorganizowanie wszelkich formalności związanych z pobytem i zatrudnieniem w Belgii ·
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów ·
  • Jednorazowy zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125€ ·
  • Organizacja zakwaterowanie: płatne 72€/tydzień (pracownik może korzystać z własnego miejsca zakwaterowania) ·
  • Pracę na dłuższy okres czasu ·
  • Ubranie robocze

Zakres obowiązków:

  • Praca polega na wykonywaniu wylewek betonowych w remontowanych budynkach użyteczności publicznej oraz w wielkich obiektach handlowych, przygotowaniu powierzchni betonowych podłóg do szlifowania, szlifowaniu szlifierką obrotową na sucho i mokro, barwienie betonu.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku ·
  • Dobra znajomość technologii wylewania posadzek betonowych ·
  • Umiejętność zacierania w systemie CONCRIA (lub innego polerowania maszynowego) ·
  • Umiejętność czytania planów, schematów i rysunków technicznych ·
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego ·
  • Własny samochód – będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email:

info@nextagecy.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

KRAZ 18051
Data dodania: 2022-09-15
Oferta ważna do: 2022-10-13
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 13000 - 14000 zł brutto