GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pomocnik Operatora – bez doświadczenia – 21 zł brutto/h na start po 3 miesiącach podwyżka

Szukasz pracy, a nie posiadasz doświadczenia?
A może masz już pracę i chcesz zmienić na Lepszego Pracodawcę?

Wyślij nam Cv i porozmawiajmy!

Stanowisko:
Pomocnik Operatora

Miejsce pracy: Zaczernie (dogodny dojazd A4 oraz MPK linia 52)

Zadania na stanowisku:

Obsługa ostatniego etapu produkcji: pakowanie wyrobów, kontrolowanie pomiarów (temperatura, waga itd.)

·         Czyszczenie maszyn urządzeniem z sprężonym powietrzem, po zmianach parametrów wyrobu ·         Szkolenie na stanowisko samodzielnego Operatora wytłaczarki

Za swoją pracę otrzymasz:

  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku z możliwością płatnych nadgodzin (+50% w tygodniu, +100% na weekendach) w 3 zmianach (7:00 - 15:00 / 15:00 - 23:00 / 23:00 - 7:00)
  • Dogodny dojazd z Rzeszowa komunikacją miejską – zakład przy trasie A4
  • Wynagrodzenie około 21 zł brutto/ godzinę oraz podwyżkę po 3 miesiącach do stawki w przedziale 22,50 - 25,00 zł brutto
  • Po 3 miesiącach dodatkowe benefity m.in.:
  • Karta Multisport
  • Karnety do kina
  • Pakiet medyczny
  • Szkolenia dedykowane
  • Imprezy integracyjne
  • Dofinansowanie do studiów
Zaciekawiła Cię nasza oferta? Prześlij nam swoje cv i daj się poznać!

Data dodania: 2022-09-26
Oferta ważna do: 2022-10-24
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono