GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Przeworsk

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej – branża okienna

Dla naszego klienta z branży okiennej poszukujemy kandydata na stanowisko SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ
Miejsce pracy: Przeworsk

Opis stanowiska:

Budowanie bazy danych potencjalnych klientów zagranicznych

·         Budowanie trwałych i efektywnych relacji handlowych z potencjalnymi odbiorcami
·         Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert, sporządzanie kalkulacji na zamawiane wyroby.
·         Windykacja należności jako podstawa sporządzania kolejnych ofert i realizacji zamówień.
·         Przyjmowanie oraz prowadzenie rejestru reklamacji.

W zamian otrzymasz:

Umowę o pracę

·         Wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia i umiejętności sprzedażowych
·         Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
·         Możliwość realnego wpływu na kierunki rozwoju Firmy
·         Niezbędne narzędzia pracy

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

·         Doświadczenie na takim samym lub pokrewnym stanowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Cv Wyślij na maila:
s.pelc@grhpolska.com
Data dodania: 2023-01-12
Oferta ważna do: 2023-02-09
Branże: Call center / Obsługa klienta; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono