Metalwit Łukasz Nadolski

Kujawsko-pomorskie
Lipniki
Akacjowa 16

Specjalista do spraw zakupów

Opis stanowiska: ·        Prowadzenie procesów: ofertowania, analiz ofert, negocjowanie warunków dostaw oraz cen. ·        Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami krajowymi i zagranicznymi. ·        Prowadzenie i uaktualnianie bazy zakupowej. ·        Weryfikacja faktur zakupowych pod kątem zgodności z zamówieniem i dokumentami dostawy. ·        Prowadzenie procesów reklamacji zakupionych produktów i półproduktów. ·        Realizowanie postanowień wynikających z umów dostaw i innych uzgodnień zawartych z dostawcami. ·        Monitoring rynku potencjalnych dostawców.
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu.
Wymagania:  ·        Sumienne oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań. ·        Biegła znajomość obsługi komputera. ·        Biegła znajomość pakietu Microsoft Office. ·        Dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. ·        Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu. ·        Nastawienie na zdobywanie wiedzy i budowanie pozytywnych relacji z współpracownikami i dostawcami. ·        Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe). ·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem ·        Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
Oferujemy:
  ·        Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin. ·        Wynagrodzenie dostosowane do posiadanej wiedzy i doświadczenia. ·        Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie. ·        Pracę jednozmianową z elastycznymi godzinami rozpoczęcia (między 6:00 a 9:00). ·        Podnoszenie własnych kwalifikacji dzięki licznym szkoleniom. ·        Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: sekretariat@metalwit.pl

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.metalwit.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Data dodania: 2023-01-23
Oferta ważna do: 2023-02-20
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista