Metalwit Łukasz Nadolski

Kujawsko-pomorskie
Lipniki
Akacjowa 16

Pracownik administracyjny działu sprzedaży

Obowiązki: ·        Uczestnictwo w projektach związanych z rozwojem działu sprzedaży ·        Rejestrację dokumentów handlowych w systemie i prawidłową realizację ich obiegu ·        Weryfikację danych i generowanie zleceń realizacji usług ·        Przygotowanie dokumentów sprzedaży ·        Tworzenie zestawień i raportów ·        Inne zadania związane z procesami wsparcia działu sprzedaży ·        Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Oferujemy:
·        Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin ·        Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie ·        Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie wartościowego doświadczenia ·        Pracę jednozmianową z elastycznymi godzinami rozpoczęcia (między 6:00 a 9:00)

Wymagania:
·        Wysoka kultura osobista ·        Biegła znajomość obsługi komputera ·        Biegła znajomość pakietu Microsoft Office ·        Znajomość obsługi urządzeń biurowych ·        Samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji pracy ·        Sumienność, rzetelność, umiejętność pracy pod presją czasu ·        Wykształcenie min. średnie ·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem ·        Mile widziana znajomość języka angielskiego ·        Znajomość systemu ERP (Comarch Optima będzie dodatkowym autem)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: sekretariat@metalwit.pl

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.metalwit.pl
Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Data dodania: 2023-01-23
Oferta ważna do: 2023-02-20
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy