Walter Fach Kraft

Dolnośląskie
Wrocław
Prądzyńskiego 48/1A

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

ŚLUSARZ - ŚWIETNA OFERTA PRACY!

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH – lider rynku pracy. Jesteśmy podmiotem należącym do miedzynarodowej grupy, wyspecjalizowanej w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych. Daj sobie szansę na stabilne zatrudnienie – wybierz Walter-Fach-Kraft. Dołącz do naszego zespołu.

ŚLUSARZ
Wrocław

Gwarantujemy:
· zatrudnienie w ramach umowy o pracę· atrakcyjne warunki finansowe
· pracę na pełen etat
· platne urlopy, premie, nadgodziny
· możliwość startu od zaraz
· pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
· możliwość rozwoju zawodowego

Twoje zadania:
· budowa i naprawa konstrukcji stalowych
· obróbka elementów metalowych

Wymagania:
· doświadczenie w pracach ślusarskich
· znajomość rysunku technicznego

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!
info@walterfachkraft.pl

Tel.  + 48 71 366 60 81

Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą klauzulę:
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.
Data dodania: 2023-02-24
Oferta ważna do: 2023-03-24
Branże: Kontrola jakości; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 3500 - 5500 zł brutto