GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. Sprzedaży

Skoro tutaj trafiłeś/aś to poszukujesz pracy, a to świetnie się składa, ponieważ aktualnie szukam osoby na stanowisko: Specjalisty ds. Sprzedaży. Co jest dla mnie kluczowe? Posiadanie prawa jazdy kategorii B. Mile widziane jest doświadczenie w zakresie stolarki otworowej na podobnym stanowisku. Jeśli spełniasz te warunki, czytaj dalej i daj szansę tej ofercie

Poniżej przedstawię Ci to, co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – poszukujemy kogoś do długofalowej współpracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku – 8:00 – 16:00 o
  • Stanowisko pracy wyposażone w dogodny dla Ciebie sprzęt sprzyjający komfortowi pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • Wynagrodzenie dwuczynnikowe: Podstawę zależną od posiadanego doświadczenia + Premię
  • Początkowy system wsparcia pozwalający na szybkie wdrożenie w nowym miejscu pracy
  • Dofinansowanie do szkoleń branżowych

Oto, jakie obowiązki czekają Cię na tym stanowisku:

Pozyskiwanie Klientów handlowych na Podkarpaciu
·         Nawiązywanie kontaktu oraz współpraca z Architektami ·         Opracowywanie zapytań ofertowych ·         Koordynacja zleceń od architektów

Doświadczenie w branży otworowej na pewno zwiększy szansę na Twoje powodzenie w tej rekrutacji
Data dodania: 2023-03-20
Oferta ważna do: 2023-04-17
Branże: Call center / Obsługa klienta; Inżynieria / technologia; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Nie określono