Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Niemcy
Straubing

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

MALARZ PROSZKOWY (m / k) - zakwaterowanie + NIEMIECKA UMOWA

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący się w zatrudnianiu specjalistów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Dokładność i dbałość to cechy charakteryzujące przeprowadzane przez nas rekrutacje. Naszym Pracownikom zapewniamy zakwaterowanie oraz umowę o pracę, z biegiem czasu benefitów jest znacznie więcej. Postaw z nami swój pierwszy krok i dołącz do grona naszych fachowców. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Aktualnie jest przez Nas poszukiwany:
MALARZ PROSZKOWY
miejsce pracy: Straubing - Niemcy

Oferujemy:
  • niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość nadgodzin
  • wyposażone zakwaterowanie
  • niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • bezpłatne ubranie robocze
  • pomoc w załatwieniu wszelkich spraw urzędowych oraz opieka koordynatora
Benefity:
  • tańsze prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • zniżki w sklepach sportowych i odzieżowych, sklepach z elektroniką
  • zniżki w wybranych hotelach i restauracjach, biurach podróży
  • zniżki na wybrane wydarzenia kulturowe, rozrywkowe i sportowe

Obowiązki:
  • przygotowanie części pod malowanie
  • lakierowanie urządzeń metodą proszkową

Wymagania:
  • doświadczenie w zawodzie malarza proszkowego
  • język niemiecki na poziomie min. B1

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!

info@walterfachkraft.pl

Tel.  + 48 71 366 60 81

Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą klauzulę:
Data dodania: 2023-03-23
Oferta ważna do: 2023-04-20
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista