GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Konsultant handlowy ds. sprzedaży rozwiązań IT (system Low-Code)

Dla naszego klienta, polskiej firmy z branży IT poszukujemy:
Konsultanta handlowego ds. sprzedaży rozwiązań IT (systemy Low-Code)
Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (Praca hybrydowa + wyjazdy do klientów)

Zakres obowiązków:

      Warunki pracy:

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia + system premiowy (omawiany na bezpośrednim spotkaniu)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w przyjemnych godzinach: 8:00 - 16:00
  • Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem
  • Pełen sprzęt niezbędny do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Opieka medyczna z PZU
  • Świadczenia Bożonarodzeniowe oraz wczasy pod gruszą
  • Coroczne imprezy integracyjne
  • A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!

Zależy nam na Konsultancie handlowym który:

Posiada doświadczenie w sprzedaży software na rynku komercyjnym

·         Nie ma problemów z prowadzeniem rozmów, a w szczególności konsultacji i dialogów technicznych z klientem oraz bez problemów radzi sobie z zamykaniem sprzedaży i realizacją planów budżetowych
·         Posiada czynne prawo jazdy kat.B

MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ:
780 026 201

CV wyślij na maila: s.pelc@grhpolska.com

Data dodania: 2023-04-20
Oferta ważna do: 2023-05-18
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono