CE Driver

Dolnośląskie
Wrocław
Słoneczna 42a/2/1 55-010 Radwanice

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. sprzedaży na rynek irlandzki / niemiecki

Agencja zatrudnienia CE DRIVER z siedzibą w Radwanicach koło Wrocławia, której podstawową działalnością jest świadczenie usług rekrutacyjnych dla zagranicznych firm transportowych,
poszukuje:

Specjalisty ds. sprzedaży na rynek irlandzki / niemiecki

Szukamy kogoś, kto:
●       podchodzi do swoich obowiązków z ciekawością i zaangażowaniem,
●       lubi i potrafi rozmawiać telefonicznie,
●       szuka rozwiązań, zamiast koncentrować się na problemach,
●       kieruje nim szczera chęć samorozwoju

Główny zakres obowiązków:

●       przedstawianie oferty handlowej naszej firmy,
●       praca z bazą firm transportowych i kalendarzem Outlook,
●       nawiązywanie umów z klientami,
●       zbieranie feedbacków od firm, które nie zdecydowały się na ofertę,
●       utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi partnerami,
●       bieżąca obsługa zleceń, współpraca z działem rekrutacji

Oferujemy:

●       umowę o pracę na okres próbny 2 mies. lub inną formę współpracy,
●       wszystkie niezbędne narzędzia i materiały,
●       szkolenie wprowadzające w obowiązki,
●       merytoryczne wsparcie naszego zespołu,
●       bardzo atrakcyjny system prowizyjny,
●       doświadczonych sprzedawców zapraszamy do negocjacji

Wymagania:

●       biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego warunek konieczny,
●       doświadczenie w pracy z klientem,
●       umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych,
●       pozytywne nastawienie, otwartość na klienta, ●       dobra organizacja pracy
●       znajomość branży HR będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy kontakt@cedriver.pl
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wpisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez CE DRIVER Maria Kaszowska z siedzibą w: 55-010 Radwanice koło Wrocławia, ul. Słoneczna 42a/2/1, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych  (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)”.
  Informujemy, że Administratorem danych jest CE DRIVER Maria Kaszowska z siedzibą w: 55-010 Radwanice koło Wrocławia, ul. Słoneczna 42a/2/1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia danych oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Pełne informacje na temat przetwarzania danych może Pani/Pan znaleźć na stronie https://cedriver.pl/polityka-prywatnosci. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Data dodania: 2023-04-25
Oferta ważna do: 2023-05-23
Branże: HR / Zasoby ludzkie; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 6000 - 10000 zł brutto