GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Małopolskie
Kraków

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Elektromechanik (do przyuczenia)

Stanowisko:   Elektromechanik (do przyuczenia)
Miejsce pracy: Kraków + sporadyczne delegacje krajowe
Opis stanowiska:
  • Uruchamianie i serwisowanie urządzeń w siedzibie firmy oraz w trakcie wyjazdów do klientów
  • Diagnostyka i naprawa układów elektronicznych
  • Przeprowadzanie regulacji oraz testów urządzeń
  • Montaż przewlekany (THT), montaż powierzchniowy (SMT) oraz elektryczny prowadzonych projektów
Wymagania:
·         Wiedza teoretyczna z zakresu układów elektronicznych ·         Zaangażowanie i motywacja do podnoszenia kwalifikacji

·         Prawo jazdy kat. B
·         Mile widziane doświadczenie w lutowaniu THT i SMT

 Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14
  • Dofinansowanie do szkoleń branżowych
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.
Data dodania: 2023-05-09
Oferta ważna do: 2023-06-06
Branże: Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Ekspert