GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
dębica

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Operator Plazmy lub Operator WaterJet

Posiadasz doświadczenie jako Operator Plazmy lub Operator WaterJet? Chciałbyś pracować w Dębicy?     Przeczytaj poniższe szczegóły i skontaktuj się z nami

Opis stanowiska:
  • Obsługa plazmy Ajan / obsługa wycinarki WaterJet zgodnie z planami produkcyjnymi
  • Dobór narzędzi i parametrów obróbki
  • Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi: suwmiarką, mikrometrem
  • Kontrola wykonanych detali
Wymagania:
  • Doświadczenie jako operator plazmy CNC / WaterJet CNC
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi: suwmiarką, mikrometrem
Oferujemy:
  • Dogodną formę zatrudnienia: umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie (uzależnione od posiadanego doświadczenia)
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00/14:00-22:00)
  • Pracę od poniedziałku do piątku (wszystkie weekendy wolne)
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Ubezpieczenie na życie
  • Udział w akcjach społecznych
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres k.marczyk@grhpolska.com
Data dodania: 2023-05-09
Oferta ważna do: 2023-06-06
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista