GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Dębica

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Mechanik/Monter Utrzymania Ruchu

Dla jednego z naszych Klientów z branży metalowej poszukujemy osoby na stanowisko: Mechanik/Monter Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Dębica

Opis stanowiska:
  • Montaż maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w oparciu o dokumentację techniczną
  • Montaż podzespołów elektrycznych, mechanicznych, hydraulicznych oraz pneumatycznych
  • Uczestnictwo w procesie uruchamiania wytworzonych produktów, układów, podzespołów
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości składanych elementów
  • Współpraca z elektrykami i automatykami
  • Wykonywanie prac w siedzibie spółki i/lub u Klienta końcowego
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (nawet niewielkie, wszystkiego Cię nauczymy)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Zdolności manualne i umiejętność posługiwania się narzędziami
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, zaangażowanie w wykonywane zadania
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00/14:00-22:00)
  • Pracę od poniedziałku do piątku (wszystkie weekendy wolne)
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie (uzależnione od posiadanego doświadczenia)
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Ubezpieczenie na życie
  • Udział w akcjach społecznych
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.
Data dodania: 2023-05-09
Oferta ważna do: 2023-06-06
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista