GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lubelskie
Biała Podlaska

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Spedytor Międzynarodowy

  Jesteśmy doświadczoną firmą oferującą najwyższy poziom usług logistycznych, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta.
Ze względu na rozwój i chęć poszerzenia zespołu Spedytorów poszukujemy doświadczonego Spedytora Międzynarodowego, który dołączy do naszego biura.
Miejsce pracy: Miejsce pracy: Sławcinek Nowy, okolice Białej Podlaskiej

  Opis stanowiska:
  • Obsługa klientów spółki
  • Realizacja rentownych zleceń transportowych
  • Pozyskiwanie klientów
  • Rozwój bazy przewoźników
    Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (branża TSL)
  • Znajomość pakietu MS Office, giełd transportowych, TMS
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie min. B1
    Oferujemy:
  • Umowę o pracę - szukamy osoby na stałe
  • Pracę w systemie 8 godzinnym, od poniedziałku do piątku
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Szkolenie wdrażające do pracy
  • Benefity "pozapłacowe" : karta multisport, paczki na święta, ubezpieczenie na życie itp.
  • Wynagrodzenie w widełkach – 4800 – 6500 zł. brutto podstawy + premia
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.
Data dodania: 2023-05-10
Oferta ważna do: 2023-06-07
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista