Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Niemcy
Gelnhausen

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

FRYZJER / FRYZJERKA (m / k) w luksusowym salonie

Aktualnie jest przez Nas poszukiwany:
FRYZJER / FRYZJERKA
miejsce pracy: Gelnhausen - Niemcy

Oferujemy:
  • pewna praca w luksusowym salonie
  • niemiecka umowa o pracę
  • praca z nowoczesnym sprzętem
  • udział w szkoleniach wewnętrznych
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • zapewnione zakwaterowanie
  • niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Obowiązki:
  • strzyżenie, modelowanie, stylizacja włosów

Wymagania:
  • doświadczenie w zawodzie
  • język niemiecki komunikatywny
  • wysoka kultura osobista

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!

a.krysiak@walterfachkraft.com
Tel.  +48 71 344 04 30

Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą klauzulę:
Data dodania: 2023-05-11
Oferta ważna do: 2023-06-08
Branże: Call center / Obsługa klienta; Doradztwo / konsulting;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista