GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Dębica

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Główna Księgowa/Główny Księgowy

Miejsce pracy: Dębica

Zakres obowiązków:
·         Realizowanie polityki rachunkowości spółki ·         Wdrażanie i usprawnianie procedur księgowo-podatkowych
·         Współpraca z instytucjami zewnętrznymi m.in. bankami, audytorami i organami państwowymi ·         Monitoring przepisów pod kątem optymalizacji podatkowych
·         Nadzór nad poprawnością rozliczeń i kontrola formalno-rachunkowa dokumentów ·         Sporządzanie rozliczeń, analiz, raportów, bilansów oraz sprawozdań finansowych ·         Nadzór nad zespołem i obszarem kadrowo-płacowym
  Wymagania:
·         Wykształcenie wyższe kierunkowe ·         Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w tym co najmniej 2 w samodzielnym zarządzaniu księgowością ·         Doskonała znajomość przepisów rachunkowości i podatkowych w tym KSH i MSR ·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego – min. B2 ·         Niekaralność ·         Analityczne myślenie

·         Sumienność i rzetelność

Oferta:
·         Stabilność zatrudnienia – szukamy osoby do długotrwałej współpracy w oparciu o umowę o pracę lub B2B ·         Wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i kompetencji – 7  000 – 12 000 zł netto
Elastyczne godziny pracy – możliwość rozpoczęcia między 7 a 9
·         Szkolenia branżowe i wewnętrzne ·         Ubezpieczenie dodatkowe na bardzo korzystnych warunkach z możliwością objęcia dla członków rodziny

Szukasz bezpieczeństwa, sprawdzonego pracodawcy i sprawnego procesu rekrutacyjnego?
Wyślij CV i sprawdź nas!

  Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Data dodania: 2023-05-17
Oferta ważna do: 2023-06-14
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista