GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Architekt Infrastruktury IT

Firma dostarczająca rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorców do swojego zespołu poszukuje Architekta Infrastruktury IT.

Miejsce pracy:
Rzeszów (po okresie wdrożenia możliwa hybryda – 60% stacjonarnie, 40% zdalnie)

Opis stanowiska:
·         Projektowanie i realizacja projektów z zakresu: wdrażania usług IT w nowych organizacjach i lokalizacjach; rozwój infrastruktury IT ·         Opracowywanie strategii Infrastruktury IT oraz proponowanie i wdrażanie standardów infrastrukturalnych
·         Instalacja i konfiguracja systemów macierzowych i wirtualizacyjnych ·         Nadzór nad wdrażaniem systemów IT ·         Sporządzanie dokumentacji technicznej/projektowej z przeprowadzonych działań

Wymagania:
·         Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnego specjalisty IT/architekta IT/administratora IT lub pokrewnym ·         Znajomość instalacji i konfiguracji systemów macierzowych i wirtualizacyjnych ·         Znajomość systemów z rodziny Windows i Linux

Oferujemy:
·         Wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia ·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B ·         Elastyczne godziny - rozpoczęcie pracy między 7 a 9 (8h)
·         Dużą swobodę w realizacji własnych autorskich pomysłów ·         Elastyczność we wdrażaniu zmian, w budowaniu strategii realizacji projektów IT ·         Dostęp do produktów i usług Firmy po preferencyjnych cenach (abonament telefoniczny, dostęp do Internetu i telewizji, sprzęt elektroniczny)·         Benefity: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

Zainteresowała Cię oferta? Wyślij swoje CV!
Data dodania: 2023-05-18
Oferta ważna do: 2023-06-15
Branże: Architektura;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista