FEEL COMFORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dolnośląskie
Wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kasjer - Sprzedawca

Dla naszego klienta z branży FMCG, poszukujemy wielu kandydatów na stanowisko Kasjer – Sprzedawca w następujących lokalizacjach: Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Opole, Kudowa Zdrój.

Nasz klient oferuje umowę o pracę, bogaty pakiet benefitów pracowniczych.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą pracy oraz aplikowania.
Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Opole, Kudowa Zdrój.

LINK DO APLIKOWANIA:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
·         Profesjonalna obsługa Klienta w Dziale Kas,
·         Praca z towarem w strefie kas,
·         Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych etykiet cenowych,
·         Ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy,
·         Przyjmowanie i rozładunek bieżących dostaw.

NASZE WYMAGANIA:
·         Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane), ·         Możliwość pracy fizycznej,
·         Otwartość do pracy z klientem,
·         Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-22),
·         Umiejętność pracy w zespole,
·         Znajomość środków płatniczych, ·         Wykształcenie min. zawodowe.

NASZ KLIENT OFERUJE:

·         Umowę o pracę na 1 etat,
·         Premie,
·         Pakiet ubezpieczeniowy i sportowy,·         Bony świąteczne, ·         Rabaty pracownicze,
·         Dostęp do opieki medycznej,
·         Możliwość rozwoju i awansu,
·         Profesjonalne wdrożenie.
Data dodania: 2023-05-19
Oferta ważna do: 2023-06-16
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono