GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierowca kat. D – Umowa o Pracę

Jesteś Kierowcą Autobusu, ale męczą Cię długie i monotonne trasy?
Zatrudnimy KIEROWCĘ KAT. D (krótkie trasy) do firmy przewozowej z RZESZOWA.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie ok. 4000 zł netto/mies.
  • Pracę od poniedziałku do piątku i czasem w niedzielę (według ustalonego grafiku)
  • Jedną stałą trasę (Rzeszów-Jasionka-Rzeszów)
  • Tylko 2 kursy na zmianę (pozostały czas jest dla Ciebie)
  • Możliwość dodatkowych kursów i wyższych zarobków
  ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
·         Transport pracowników do zakładu produkcyjnego w Jasionce (tylko 2 kursy dziennie, a w przerwie między kursami możesz odpoczywać lub więcej zarobić na dodatkowych kursach)

WYMAGANIA:
  • Prawo jazdy kat. D
  • Licencja na przewóz osób
  Zainteresowanych zapraszam do APLIKOWANIA przez poniższy link !
Data dodania: 2023-05-23
Oferta ważna do: 2023-06-20
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista