CE DRIVER Maria Kaszowska

Niemcy
Koln

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

KIEROWCA C+E – chłodnia – solówka lub zestaw – Kolonia

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy:
3/1

Rodzaj naczepy: chłodnia
Wynagrodzenie: 2800 € brutto + diety + dodatki
Miejsce pracy: Kolonia, Nordrhein-Westfalen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
·      prowadzenie pojazdu o ładowności do 12 ton lub ciągnika siodłowego z naczepą chłodniczą,
·      dostarczanie różnych artykułów spożywczych w transporcie lokalnym do sklepów i restauracji

Warunki zatrudnienia:

·      praca w systemie zjazdowym 3/1, z codziennymi powrotami na zakwaterowanie,
·      system zmianowy, pierwsza zamiana 4:00 – 14:00, druga zmiana 14:00 – 24:00,
·      w ciągu dnia kilka punktów, maksymalnie pokonuje się dystans 200-400 km,
·      zakwaterowanie w mieszkaniu z pokojami jedno- i dwuosobowymi, z wyposażoną kuchnią i łazienką, ·      zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
·      odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
·      wynagrodzenie podstawowe 2800 € brutto + diety 14 € netto,
·      dodatki za pracę w godzinach nocnych lub w święta,
·      na miejscu wsparcie polskiego koordynatora w załatwianiu formalności i wdrażaniu się do pracy,
·      zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia
Wymagania:
·      prawo jazdy kat. C lub C+E z kodem 95, karta kierowcy,
·      minimum roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 200  lub na adres mailowy: l.szczepanska@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00 Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy
Data dodania: 2023-05-23
Oferta ważna do: 2023-06-20
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2800 - 3000 zł brutto