GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. Marketingu - firma produkcyjna

Poszukiwany
SPECJALISTA DS. MARKETINGU
do firmy produkcyjnej!

Miejsce pracy: okolice RZESZOWA (praca stacjonarna)

Twoje zadania:

  • Opracowywanie i realizacja planu marketingowego

  • Tworzenie strategii dla głównych kategorii produktów

  • Obsługa Social Mediów firmy oraz strony internetowej

  • Współpraca z agencjami marketingowymi i eventowymi

  • Projektowanie i zarządzanie materiałami marketingowymi takimi jak:
    ulotki, strony internetowe

  • Pomoc w realizacji programów sprzedażowych i promocyjnych

Pracodawca zapewni Ci:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Podstawa wynagrodzenia min. 6000 zł brutto +
    premia
    Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie
    zależnie od doświadczenia Kandydata, natomiast firma jest otwarta na
    konkurencyjność ich wynagrodzeń na rynku pracy

  • Praca od poniedziałku do piątku – 8:00 – 16:00

  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia
    członków rodziny oraz paczki na święta

Jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym
    stanowisku

  • Umiejętność projektowania w programach typu
    QuarkXpress, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, inDesign lub Figma

a porozmawiamy o Twojej nowej pracy:

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z
ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018,
poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich
danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Data dodania: 2023-05-23
Oferta ważna do: 2023-06-20
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista