GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Łańcut

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Obecnie poszukujemy:

Specjalisty
ds. Utrzymania Ruchu (elektryk/automatyk)

Miejsce
pracy: Wola Dalsza

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie
    konserwacji, przeglądów okresowych i bieżących napraw maszyn produkcyjnych
    i urządzeń technicznych

  • Wprowadzanie
    i stosowanie działań zapobiegających występowania awarii

  • Prowadzenie
    dokumentacji technicznych oraz tworzenie harmonogramów przeglądów

Pomoc w pracach magazynowych

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie
    na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • Umowę
    o Pracę

  • Podstawę
    wynagrodzenia ustalaną indywidualnie

  • Premię
    miesięczną zależną od ilości awarii (im efektywniejsze zapobieganie
    awariom, tym wyższa premia)

  • Wolne
    dni w tygodniu dzięki 12-godzinnym zmianom (7-19, 19-7)

  • Wolne
    weekendy - dodatkowo płatne dyżury telefoniczne

  • Finansowanie
    kursów na wózki widłowe oraz uprawnienia elektryczne SEP

  • Zorganizowane
    wyjścia integracyjne

porozmawiajmy o Twojej nowej pracy.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy – Aplikuj:

Jeśli wolisz, zadzwoń: 573-179-838

Lub po prostu wyślij swoje CV na maila: n.pior@grhpolska.com

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia
10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)
oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z
dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Data dodania: 2023-05-23
Oferta ważna do: 2023-06-20
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista