GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Dębica

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Elektryk

Elektryk Miejsce pracy: Dębica

Opis stanowiska:
·         obsługa, naprawa, konserwacja oraz montaż: zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, sieci o napięciu do 1 kV, urządzeń elektrotermicznych, sieci oświetlenia ulicznego, urządzeń o wykonaniu przeciwwybuchowym, aparatury kontrolno-pomiarowej

Wymagania:
·         posiadanie Świadectwa Kwalifikacji wydane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich na stanowisku Eksploatacja
·         zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m ·         minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku

Od pracodawcy otrzymasz:
·         umowę o pracę·         wynagrodzenie podstawowe + premie
·         pracę od poniedziałku do piątku ·         jednozmianowy system pracy: 6:00 – 14:00 ·         finansowanie szkoleń zawodowych   Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.
Data dodania: 2023-05-24
Oferta ważna do: 2023-06-21
Branże: Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista