GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Łańcut

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Dyrektor/ Pełnomocnik ds. Jakości

Dyrektora/ Pełnomocnika ds. Jakości Miejsce pracy: Łańcut

Opis stanowiska:

- Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania działów z Pionu Jakości- Nadzór nad pracami związanymi z certyfikacją systemu jakości, bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska
- Zarządzanie działami Jakości poprzez nadzorowanie i koordynowanie wszystkich etapów procesu
- Zagwarantowanie właściwych cech jakościowych produkowanych wyrobów- Pełny nadzór nad procedurą reklamacji wytwarzanych produktów
- Reprezentowanie Spółki we wszystkich sprawach dotyczących Systemu Zarządzania Jakością, Systemu Zarządzania Środowiskowego- Współudział w ustalaniu strategicznych celów jakościowych- Nadzór nad opracowywaniem wewnętrznych dokumentacji jakościowych- Nadzór nad audytami wewnętrznymi oraz u dostawców- Analiza i ocena wskaźników jakościowych oraz skutków oddziaływania na środowisko- Koordynacja procesu certyfikacji wyrobów- Prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości związanej z problematyką środowiskową
Nadzór nad kompleksową kontrolą partii wyrobów przedstawianych do odbioru międzyoperacyjnego i kontroli finalnej
Wymagania:

- Wykształcenie wyższe z zakresu obszarów jakości, inżynierii produkcji, budowy maszyn itp.- Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku z branży Automotive
- Znajomość norm:
  - IATF 16949 / ISO 9001,
  - PN-EN-ISO 14001:2005
  - PN-N 18001:2004
- Znajomość zagadnień związanych z ZKP dla wyrobów budowlanych- Praktyczna znajomość 8D, FMEA, MSA
- Znajomość APQP oraz procedury wdrażania nowego projektu do produkcji seryjnej
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2- Umiejętność zarządzania zespołem i pracy pod presją czasu- Orientacja na osiąganie celów, rzetelność, skrupulatność, umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

- Stabilną pracę w firmie z ponad 60 letnią tradycją- Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji – ustalane indywidualnie na spotkaniu- Atrakcyjny system premiowy składający się z premii kwartalnej, za udział w projektach, MBO
- Benefity pozapłacowe: samochód służbowy, dofinansowana karta Multisport, świadczenia pieniężne z ZFŚS, paczki dla dzieci, ubezpieczenie grupowe, dofinansowane posiłki w kantynie- Pracę w systemie 8 godzinnym od poniedziałku do piątku

Zachęcamy do aplikowania!

501 013 515

Data dodania: 2023-05-25
Oferta ważna do: 2023-06-22
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Dyrektor / Prezes