CONSDATA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wielkopolskie
Poznań

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Organization Support Specialist

W Consdata tworzymy rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi - dostarczamy oprogramowanie dla największych banków w Polsce.Od lat współpracujemy z liderami w sektorze finansowym - m.in. Santander, mBank, PKO BP, Credit Agricole czy Millennium - z powodzeniem realizując nawet najbardziej wymagające projekty.

Do jednego z nich chcielibyśmy zaprosić nową osobę!Aktualnie poszukujemy do współpracy mistrza organizacji, bardzo dobrze odnajdującego się w Excelu, z inicjatywą w działaniu - zależy nam na osobie, która ma już doświadczenie w planowaniu zadań i rozliczaniu budżetów oraz jest otwarta na kolejne wyzwania w tym obszarze. :)

ZADANIA NA STANOWISKU

- wsparcie codziennej pracy dyrektora i managerów
- rozliczanie zamówień i opieka nad budżetami
- rozliczanie pracy i budżetu 10-osobowego zespołu kontraktorów
- praca z raportowaniem wybranych wskaźników biznesowych i organizacyjnych
- organizowanie spotkań i wydarzeń dla całego zespołu- dbanie wspólnie z zespołem o komunikację wewnętrzną działu

SZUKAMY CIEBIE, JEŚLI

- masz doświadczenie w podobnej roli, z planowaniem zadań i rozliczaniem budżetów
- bardzo dobrze odnajdujesz się w pracy na liczbach, a Excel nie ma dla Ciebie tajemnic
- masz szeroko pojęte umiejętności organizacyjne, a rozwiązywanie problemów to Twoja specjalność
- potrafisz skutecznie planować i egzekwować zadania
- znasz angielski na poziomie min. B2 i rozmowa w tym języku nie stanowi dla Ciebie problemu
- jesteś osobą dokładną, proaktywną, chętnie przejawiasz inicjatywę, a przy tym stawiasz na otwartą komunikację
- mile widziane: doświadczenie w pracy w dużej organizacji

OFERUJEMY

- pracę w trybie hybrydowym
- w większości zdalnie, częściowo w biurze w Poznaniu
- wsparcie od opiekuna wdrożenia, który pomoże się odnaleźć w pierwszych tygodniach
- start pracy możliwy od czerwca
- ubezpieczenie grupowe Warta
- dostęp do systemu kafeteryjnego Medicover Benefits
- dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed i karty Multisport Plus
- imprezy integracyjne, firmowe rywalizacje sportowe

REKRUTACJA

przesłanie CV → spotkanie online → decyzja o podjęciu współpracy

Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała i chcesz wziąć udział w rekrutacji, zapraszamy do aplikowania! :)

Data dodania: 2023-05-25
Oferta ważna do: 2023-06-22
Branże: Bankowość;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono