FABRYKI MEBLI `FORTE` SPÓŁKA AKCYJNA

Mazowieckie
Ostrów Mazowiecka

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

SPECJALISTA DS. WSPARCIA IT - FABRYKI MEBLI FORTE S. A. W OSTROWI MAZOWIECKIEJ

Fabryki Mebli FORTE S. A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko - SPECJALISTA DS. WSPARCIA IT (praca stacjonarna)

TWOJE ZADANIA:
- Wsparcie użytkowników systemów komputerowych oraz rozwiązywanie zgłaszanych problemów technicznych zgodnie ze standardami firmy
- Przygotowanie sprzętu dla użytkowników, w tym instalacja i konfiguracja oprogramowania (stacje robocze, laptopy, tablety, telefony oraz wszelkie peryferia)
- Diagnozowanie zgłaszanych problemów zgodnie z obowiązującymi standardami lub przekazanie ich do drugiej linii wsparcia
- Wdrażanie zaakceptowanych rozwiązań z obszaru cyberbezpieczeństwa
- Rekomendowanie zmian w oparciu o zdobytą wiedzę w obszarze IT

TWÓJ PROFIL:
- Doświadczenie we wsparciu lub utrzymaniu usług IT – warunek konieczny
- Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe o kierunku informatyka lub pokrewne
- Znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows oraz pakietu Office 365
- Podstawowa wiedza z zakresu sieci WAN/LAN
- Nastawienie na klienta wewnętrznego
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – minimum B1
- Prawo jazdy kategorii B

KORZYŚCI:
- Elastyczny czas pracy
- Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników (Ostrów Mazowiecka i Suwałki)
- Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
- Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
- Dofinansowanie do wypoczynku
- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
- Bony noworoczne dla dzieci pracowników
- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
- Płatny program poleceń pracowniczych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 29 64 42 450
Możesz również aplikować poprzez link:https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a5a489a4b27e403f803c21fe6f9a7a...
Data dodania: 2023-05-25
Oferta ważna do: 2023-06-22
Branże: Administracja Biurowa;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono