OTTO WORK FORCE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niderlandy
Miejsce pracy: Mamy oferty w całym kraju - sam wybierz

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Szukamy wózkowych niskiego i wysokiego składu- Holandia‼

Nasza firma OTTO Work Force Recruitment
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Szukamy wózkowych niskiego i wysokiego składu- Holandia‼
Masz uprawnienia na wózek widłowy i szukasz dobrej pracy? Wykorzystaj swoje umiejętności w Holandii!
[Nie pobieramy opłat za zorganizowanie pracy!]
Miejsce pracy: Mamy oferty w całym kraju - sam wybierz!
Co oferujemy?
- Atrakcyjną stawkę godzinową... nawet BARDZO ATRAKCYJNĄ jeśli Twoje uprawnienia dotyczą wysokiego składowania - od 13,43 EURO brutto w górę
- Minimum formalności i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu za granicę
- Bezpieczne zakwaterowanie oraz transport do/z miejsca pracy
- Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Pomoc koordynatorów na miejscu, aplikacje myOTTO oraz telefoniczny helpdesk po polsku dostępny 24/7
Główne zadania:
- obsługa wózka widłowego
- rozładunek / załadunek towarów
- magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów
Nasze wymagania:
- uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
- znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego - mile widziana
Zgłoś się już teraz i zacznij zarabiać w EURO! Zadzwoń +48 71 744 31 00
CV prosimy o przesyłanie na adres: hdir@ottoworkforce.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Oferujemy: Co oferujemy?
Zakres obowiązków: Główne zadania:
Wymagania: Nasze wymagania:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: izaczkowska@ottoworkforce.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2023-05-26
Oferta ważna do: 2023-06-23
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny