CONSDATA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wielkopolskie
Poznań

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Project Manager

W Consdata tworzymy rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi - dostarczamy oprogramowanie dla największych banków w Polsce.

Od lat współpracujemy z liderami w sektorze finansowym - m.in. Santander, mBank, PKO BP, Credit Agricole czy Millennium - z powodzeniem realizując nawet najbardziej wymagające projekty. Do jednego z nich chcielibyśmy zaprosić nową osobę!

Aktualnie poszukujemy do współpracy osoby, która jako Project Manager pomoże nam w rozwoju analityki opartej na stacku Google Media Platform. Jeśli masz podstawową wiedzę z narzędzi webanalitycznych i doświadczenie w pracy w banku, najlepiej w obszarze IT lub Digital, to szukamy właśnie Ciebie!
ZADANIA NA STANOWISKU

- koordynacja wdrażania nowoczesnych rozwiązań opartych o technologie chmurowe, głównie GCP ze stacku Google
- koordynacja wdrożenia rozwiązań webanalitycznych: analityka i tracking w jednym z wiodących projektów
- utrzymanie i rozwój repozytorium dla systemów webanalitycznych
- tworzenie i wizualizacja raportów na potrzeby biznesu na bazie danych z systemów Google’a, jak i wewnętrznych systemów
SZUKAMY CIEBIE, JEŚLI

- masz wykształcenie wyższe i doświadczenie w pracy w banku w IT lub digital, alternatywnie: w agencji mediowej w zakresie digital na rzecz klientów z sektora bankowego
- potrafisz zarządzać projektem lub elementami projektu, w metodologiach scrum lub agile
- masz bazową wiedzę odnośnie digital i technologii takich jak: Google Analitycs, Google Tag Manager, Campaign Manager
- potrafisz tworzyć i pracować ze specyfikacją wymagań pod wdrożenie, np. funkcjonalności w procesie sprzedaży online
- znasz podstawy SQL lub JavaScript
- możesz pochwalić się znajomością zagadnień związanych z przetwarzaniem danych, zarówno osobowych, jak i nieosobowych w banku
- znasz język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową (w mowie i piśmie)
- interesujesz się nowoczesnymi technologiami internetowymi i przetwarzaniem danych, a do tego jesteś osobą komunikatywną i masz zdolności organizacyjne
- masz bazową znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem danych RODO, KNF
- mile widziane: dobra znajomość MySQL, Python; dobra znajomość technologii digital do adservingu oraz pomiaru i analityki zachowania użytkowników na desktop i mobile (GA, GMP, Google Optimaze, Google Ads i inne); znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem danych na technologiach chmurowych
OFERUJEMY

- umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
- pracę w elastycznym modelu hybrydowym w biurze w Poznaniu lub w Warszawie
- start współpracy możliwy od lipca
- duże możliwości rozwoju w zakresie przetwarzania danych w technologiach związanych z Google, Hadoop, JavaScript, SQL, Python, spark itd.
- udział w kluczowych projektach i wdrożeniach dla rozwoju sprzedaży digital w bankowości
- możliwość rozwoju z zakresu project managementu digital i IT, a także pogłębienia wiedzy z zakresu danych z punktu widzenia: Cyber Security, Infrastruktury, zagadnień prawnych
- współpracę w doświadczonym zespole analityczno-developerskim, w pozytywnej atmosferze
- wsparcie od opiekuna wdrożenia, który pomoże się odnaleźć w nowych zadaniach
- ubezpieczenie grupowe Warta - dostęp do systemu kafeteryjnego Medicover Benefits
- dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed i karty Multisport Plus
- imprezy integracyjne, firmowe rywalizacje sportowe
REKRUTACJA

przesłanie CV → spotkanie online → decyzja o podjęciu współpracy
Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała i chcesz wziąć udział w rekrutacji, zapraszamy do aplikowania! :)
Data dodania: 2023-06-05
Oferta ważna do: 2023-07-03
Branże: Bankowość;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Nie określono