GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Krosno

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Serwisant Instalacji Sanitarnych

Działamy na rynku od 2004 roku.
Specjalizujemy się w wykonawstwie dużych i profesjonalnych instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Zatrudniamy ponad 170 osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Serwisanta Instalacji Sanitarnych

Miejsce pracy: Krosno (południowa i południowo – wschodnia część Polski)

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00,
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Wyjścia integracyjne.
  Zakres obowiązków:
  ·         Przeglądy, konserwacja, naprawa instalacji i urządzeń sanitarnych oraz HVAC

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku,       Jeśli zainteresowała Cię oferta – wyślij CV i daj się poznać.
Data dodania: 2023-06-05
Oferta ważna do: 2023-07-03
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista