GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Sprzedawca części do samochodów ciężarowych

Masz doświadczenie w sprzedaży części do samochodów ciężarowych? CZYTAJ DALEJ!
Dla Naszego klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnów

Jakie będą Twoje zadania?
Fachowe doradztwo i sprzedaż części do samochodów ciężarowych

Czego wymagamy?

·         Min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży samochodów ciężarowych ·         Prawa jazdy kat. B

Możemy zaoferować Ci:
·         Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę
·         Wynagrodzenie podstawowe - wysokość zależna od posiadanego doświadczenia ·         Premię od wyników sprzedaży ·         Pakiet medyczny

Zainteresowała Cię oferta? Wyślij CV i porozmawiajmy!
Data dodania: 2023-06-21
Oferta ważna do: 2023-07-19
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista