GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Rzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Podkarpacie

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:
  • Wdrażanie i monitorowanie systemu zarządzania z wytycznymi: IATF 16949:2016, ISO 14001:2015 oraz ISO 45001:2018
  • Aktualizacja i identyfikacja obszarów do doskonalenia, nadzór nad wdrażaniem działań korygujących dla systemu zarządzania
  • Tworzenie raportów dotyczących zmian systemu zarządzania
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników z obszaru zasad i procedur systemu zarządzania jakością, środowiskiem pracy i BHP
 Wymagania:
  • Doświadczenie w obszarze systemów zarządzania w branży motoryzacyjnej
  • Biegła znajomość procedur i standardów IATF, ISO dla branży motoryzacyjnej
  • Samodzielne monitorowanie potrzeb systemu zarządzania
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego systemów zarządzania oraz certyfikatu PSCR
 Oferujemy:
  • Umowę o pracę w ramach 1/2 etatu
  • Dni i godziny pracy do ustalenia w trakcie procesu rekrutacyjnego
  • Dofinansowanie do szkoleń stanowiskowych
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.
Data dodania: 2023-07-10
Oferta ważna do: 2023-08-07
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Forma zatrudnienia: Część etatu
Poziom stanowiska: Ekspert