COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

Mazowieckie
Warszawa
Aleje Jerozolimskie 134

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży (administracja publiczna)

Aktualnie do sektora Administracja Publiczna w Comarch poszukujemy sumiennej oraz dyspozycyjnej osoby do zarządzania dokumentacją przetargową w ramach PZP na stanowisku specjalisty ds. wsparcia sprzedaży.

Zajmujemy się sprzedażą oprogramowania, które pomaga instytucjom publicznym w świadczeniu usług drogą elektroniczną. Do naszej oferty należą m.in. Comarch ERP EgeriaComarch EZD oraz Comarch e-Urząd.

Interesujesz się administracją publiczną oraz procesami obsługi zamówień? Potrafisz efektywnie organizować pracę swoją i innych? Cechujesz się dokładnością oraz kreatywnością? Czekamy właśnie na Ciebie!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją
  • Znajomość prawa zamówień publicznych (PZP)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Umiejętność:
    • analitycznego myślenia i wyciągania logicznych wniosków
    • działania pod presją czasu
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka samodyscyplina i efektywna organizacja pracy
  • Kreatywność, sumienność oraz samodzielność w działaniu

TWOJE ZADANIA

  • Wsparcie zespołu handlowców w tworzeniu ofert, kompletowaniu dokumentacji przetargowej oraz składaniu odwołań
  • Przygotowywanie dokumentów formalnych i dbanie o ich aktualność
  • Współpraca przy tworzeniu bazy referencji oraz certyfikatów
  • Pilnowanie terminów (zadawanie pytań, odwołanie, przedłużenie wadium) i przygotowywanie w tym celu stosownych pism
  • Bieżący kontakt z prawnikami i informowanie handlowców o wszelkich zmianach, dyspozycjach i ostrzeżeniach ze strony działu prawnego
  • Pomoc w procedurach przetargowych, sprzedażowych oraz w procedurach wewnętrznych firmy
  • Pełnienie roli zastępcy na czas nieobecności handlowca

DLA CIEBIE

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem w projektach z obszaru administracji publicznej
  • Praca w systemie hybrydowym po okresie wdrożenia (60% zdalnie, 40% z biura)
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami
  • Prywatna opieka medyczna (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Różnorodne, ambitne zadania oraz ścieżki rozwoju
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Brak dress code’u
  • Praca w atmosferze współpracy, zaufania, wzajemnego szacunku oraz pomocy

Aplikacja poprzez formularz dostępny na stronie oferty:
Data dodania: 2023-07-31
Oferta ważna do: 2023-08-28
Branże: IT - Administracja; Sprzedaż; Zamówienia Publiczne;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista