FEEL COMFORT

Mazowieckie
Warszawa
Komitetu Obrony Robotników 56

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. rekrutacji

REKRUTUJEMY NA STANOWISKO: Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Warszawa

Forma pracy:
stacjonarna lub hybrydowa (4 dni w biurze)

Termin rozpoczęcia pracy: 1 październik

Link do aplikowania: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalista-ds-rekrutacji/5406-3350-25-1f6-3756.html

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
·         Selekcja aplikacji, ·         Przeprowadzanie rozmów z kandydatami, ·         Organizowanie i planowanie spotkań rekrutacyjnych, ·         Tworzenie i publikacja ofert pracy, ·         Dbanie o Candidate Experience w trakcie całego procesu rekrutacji, ·         Współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz wzajemne wsparcie w procesie realizowanych zadań z obszaru personalnego.

WYMAGANIA:
·         Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacji (warunek konieczny), ·         Gotowość do pracy w modelu hybrydowym/stacjonarnym (warunek konieczny), ·         Gotowość do podjęcia pracy od października, ·         Znajomość systemu rekrutacyjnego HR Link lub pokrewnego (mile widziane), ·         Orientacja na potrzeby klienta i budowanie relacji, ·         Otwartość do uczenia się i zdobywania wiedzy, ·         Samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów zadań, ·         Dobra energia i proaktywna postawa.

OFERUJEMY:
·         Umowę o pracę, ·         Pracę stacjonarną/hybrydową (4 dni w biurze) - Warszawa Okęcie, ·         Wynagrodzenie: 4000 – 7000 netto ·         Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop), ·         Pracę w kameralnym zespole, ·         Pakiet medyczny, ·         Ciekawe wyzwania zawodowe oraz pracę o charakterze społecznym, wspierającą osoby z niepełnosprawnościami.

O FIRMIE:
Feel Comfort to agencja zatrudnienia wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 20127. Mamy doświadczenie we współpracy zarówno z firmami z sektora MŚP jak i z międzynarodowymi korporacjami. Od 2012 roku wspólnie z Międzynarodową Fundacją Reaxum realizujemy projekty edukacyjne, mające na celu wyrównanie i zwiększenie szans osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy.   Zapraszamy serdecznie do aplikowania! Może to właśnie Ty będziesz częścią naszego zespołu?
Data dodania: 2023-09-20
Oferta ważna do: 2023-10-18
Branże: Administracja Biurowa;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista