FABRYKI MEBLI `FORTE` SPÓŁKA AKCYJNA

Podlaskie
Hajnówka

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

KIEROWNIK MAGAZYNU WYROBÓW GOTOWYCH - FABRYKI MEBLI FORTE S. A. W HAJNÓWCE

Fabryki Mebli Forte S. A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko: KIEROWNIK MAGAZYNU WYROBÓW GOTOWYCH

TWOJE ZADANIA:
- Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem magazynu, zarządzanie procesami magazynowymi pod względem jakościowym i ilościowym
- Planowanie, organizowanie i koordynowanie pracy magazynu
- Optymalizowanie i zarządzanie przestrzenią magazynu
- Kontrola stanów magazynowych oraz okresowa inwentaryzacja wyrobów gotowych
- Optymalizacja kosztów magazynowania
- Współpraca przy wdrażaniu i nadzór nad przestrzeganiem procedur i instrukcji Systemu Zarządzania Jakością
- Współpraca z Działem Technicznym w zakresie usuwania awarii maszyn i urządzeń peryferyjnych
- Nadzór nad prawidłową eksploatacją posiadanych urządzeń, maszyn, wózków i środków technicznych
- Nadzór nad przestrzeganiem procedur wewnętrznych oraz BHP
- Określanie potrzeb w zakresie zatrudnienia
- Ścisła współpraca z innymi działami firmy

TWÓJ PROFIL:
- Doświadczenie w kierowaniu kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników
- Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziana branża produkcyjna
- Uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
- Umiejętność zarządzania zespołem oraz delegowania zadań
- Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
- Umiejętność ustalania priorytetów
- Elastyczność w działaniu oraz otwartość na zmiany
- Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów
- Znajomość systemu klasy ERP (preferowany SAP) – mile widziane
- Bardzo dobra znajomość MS Office

KORZYŚCI:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
- Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
- Dofinansowanie do wypoczynku
- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
- Bony noworoczne dla dzieci pracowników
- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
- Płatny program poleceń pracowniczych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 557 228
Możesz również aplikować poprzez link  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a720f06f5ac546358ada9b610aa125...
Data dodania: 2023-09-29
Oferta ważna do: 2023-10-27
Branże: Administracja Biurowa;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono