Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Dolnośląskie
Wrocław
Prądzyńskiego 48/1A

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Przedstawiciel Handlowy w Agencji Pracy Tymczasowej

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH jesteśmy dynamiczną agencją pracy tymczasowej, specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań personalnych dla różnych branż i sektorów gospodarki. Naszym celem jest łączenie odpowiednich kandydatów z odpowiednimi pracodawcami w sposób skuteczny i efektywny. W związku z naszym rozwojem, poszukujemy doświadczonego Przedstawiciela Handlowego, który będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie współpracy z obecnymi partnerami biznesowymi.

Do Naszego biura poszukujemy na stanowisko:
miejsce pracy:
Wrocław – Przedmieście Oławskie

Twoje obowiązki to:
  • sprzedaż usług outsourcingowych oraz dostarczanie pracowników na rynek Polski
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • ścisła współpraca z działem rekrutacji
  • stały monitoring rynku z rozpoznaniem jego potrzeb
  • opieka nad dotychczasowymi Klientami oraz aktywne zdobywanie nowych Kontrahentów

  • masz doświadczenie w branży HR, oraz w sprzedaży usług outsourcingowych
  • masz dobrą znajomość rynku pracy tymczasowej,
  • jesteś dynamiczny, nastawiony na sukces oraz osiąganie celów

Oferujemy Ci:
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników
  • ciekawą, samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • telefon, laptop oraz firmowy samochód  (również na użytek prywatny)
  • pracę w niemieckiej firmie o europejskim zasięgu,
  • krótkie kanały decyzyjne oraz otwartą komunikację,
  • świetną atmosferę w biurze oraz całkiem niezłą kawę

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!

Tel. + 48 71 366 60 81

Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.
Data dodania: 2023-10-23
Oferta ważna do: 2023-11-20
Branże: Call center / Obsługa klienta; Kontrola jakości; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy