PROJECT PLUS HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lubuskie
Świebodzin

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Magazynier - magazyn największych marek modowych w Polsce

Project Plus HR sp. z o.o. Międzynarodowa Agencja Pracy - znana z dbałości o swoich pracowników , zapewniająca pełne wsparcie przez cały okres zatrudnienia, której mottem jest hasło - Z NAMI ŁATWIEJW lokalizacji Świebodzin współpracujmy z największą firmą i liderem w branży, w której nasi pracownicy znajdują stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju finansowego.

Aktualnie poszukujemy do prostej pracy polegającej na kompletacji zamówień osoby na stanowisko
Magazynier - praca dla kobiet i mężczyzn

Zapewniamy i Oferujemy:
  • Organizujemy stabilną, stałą pracę
  • Zakwaterowanie w spokojnej okolicy blisko miejsca pracy
  • Możliwa dopłata do zakwaterowania
  • Zapewniamy pracę od zaraz - umowa zlecenie
  • Pracę w systemie 2 zmianowym (6:00-14:00 / 14:00-22:00)
  • Pracę w dynamicznym i bardzo przyjaznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb
  • Możliwość pracy w soboty
  • Możliwość awansu zawodowego i rozwoju finansowego
  • Szkolenie i wdrożenie do pracy
  • Opieka koordynatora
  • Wyższa stawka dla studentów oraz osób przed 26 rokiem życia
  • Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL
Wymagania:
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Podstawowa obsługa komputera
  • Samodzielność w działaniu
  • Uczciwość
Zakres obowiązków:
  • Przepakowywanie odzieży, obuwia oraz akcesoriów
  • Sortowanie towarów i kontrola jakości
  • Przygotowanie towarów do wysyłki
Jak Aplikować:
  • Wyślij swoje CV za pośrednictwem portalu lub napisz do nas wiadomość
  • Zadzwoń pod jeden z naszych numerów telefonu lub wyślij sms a oddzwonimy do Ciebie (numer podany w danych kontaktowych 735 927 636)
  • Skontaktuj się poprzez messenger na facebook.com/ProjectPlusHR
Nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu! Oferujemy stabilne zatrudnienie, WYSOKIE wynagrodzenie i przyjazne warunki pracy.Osoby przesyłające CV prosimy o zamieszczenie klauzuli RODO
Data dodania: 2023-11-02
Oferta ważna do: 2023-11-30
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny